מדריד עם חברות

עודכן ב: יול 24

אוי, כמה חיכינו לזה... נכון כשאתן מדמיינות חופשה עם חברות, אתן מדמיינות מי זו קארי, מי סמנתה ומי לעזאזל יסחוב את כל שקיות השופינג האלו?? אז כזה דמייניתי וכזה מושלם ויותר היה לנו. מינוס ביג. אבל היה ביג אחר. ביג פאן. יותר פרקטי מביג-ביג:)

אז למה שאהנה לבד?

כל זאת ועוד אפשר גם לראות בסטורי שלנו.

(בואו גם ליהנות איתי בלונדון, יוון, ביער השחור, סיישל או אפילו בחאן בדרום).

בנות 40 נהנות יותר

טסנו בינואר! מאוד פחדנו ממזג האוויר, אבל היה מעולה. לא ירדה טיפה אחת של גשם והיה קר רק בבוקר ובלילה.

לפני הטיסה, בניתי לנו "שלד" של תכנית שמתאימה לחברות שרק רוצות לעשות כיף.

"שלד"

ממליצה לבדוק אם יש הופעות שוות במדריד ולהזמין לפי זה את הטיסה. בלונדון למשל ראיתי את קווין וזה היה היסטרי. כשחיפשתי ברשת על מדריד, היו כל כך הרבה המלצות על מסעדות שווה, על אטרקציות, על קניות. כל כך הרבה שמצד אחד זה מעודד, כי נדמה שלאן שלא נלך יהיה כיף. אבל מצד שני, אפשר ללכת לאיבוד בתוך כל השפע הזה. קישור לקבוצת וואטסאפ של מדריד שעזרה לי רבות.

אז בפוסט הזה יש: תיכנון מסלול ל- 4.5 ימים, כולל מיקומים וטיפים. מה אסור להחמיץ. מה אפשר ותמונות להמחשה. בגלל שהיינו 4 בנות, אז רצינו להיות בדירה ושכרנו מלון דירות בשם Home Club Canaan Santo Domingo Hotel המיקום מושלם, ממש על הגראן ויה. חרשנו הרבה ברגל. היתה בעיה קריטית במלון שבסיום מקלחת של שתי בנות, נגמרו לנו המים החמים. אני לא יודעת אם זו היתה בעיה אצלינו רק, או שהדוד שם קטן. שווה לבדוק, כי חוץ מזה זה היה מעולה. (שתי בנות התקלחו בבוקר ושתיים בערב. הן לא זרמו עם מקלחות בזוגות 🤷‍♀️) חוץ מזה עשינו הכלללל ברגל. הכל מאוד קרוב ונגיש. לכולנו היה אינטרנט והיה מאוד נח. כשהתעצלנו, הזמנו Uber

:) Uber זה החיים עצמם

הכי כיף היה לחוש "סקס והעיר הגדולה", למרות שהפערים לא היו קטנים.איך אתן חושבות שאתן נראות ואיך אתן נראות


קיבצתי לכם את כל הדברים שעשינו וגם מה שלא הספקנו, כדי שלא אהנה לבד בתוך כל ה"ליבינג לה וידה לוקה" הזה.


אז מה שאנחנו עשינו:

יום מספר 1: הגעה, נסיעה במונית עם קרלוס החמוד, שחיכה לנו עם שלט וחיוך. ממליצה בחום רב! בהלוך נסענו איתו, כי הצלחנו להכניס טרולי למזוודה הריקה שלנו, אבל כבר חשנו שעלולה להיות בעיה בסיום הטיול, אז קרלוס סידר לנו ואן.

+34 696 85 80 39 קרלוס

ישר הלכנו לכיוון תחנת המטרו Callao, למטה בתחנת המטרו מוכרים סים ממש בזול. משהו כמו 5 יורו ל-3 ג'יגה. אל תתפסו אותי במילה. תמונה של הבחורה שמוכרת את זה בתמונות. גילוי נאות: לא מצאנו, מצאנו סים אחר ברחוב באותו המחיר.


משם המשכנו לסיור של מדריד ברגל (הדר רגוניס טורס): ראינו את כיכר סול, Plaza Mayor,מסעדת בוטין, שוק סאן מיגל, כיכר האופרה, כיכר אוריינטה, שוקולטריית San Ginés, ארמון המלך (מבחוץ). השכלנו:) ממליצה.