לונדון בייבי. רק בעלי, אני ולונדון

עודכן ב: אוג 19


כןכן, אני יודעת שלונדון היא להיט. אני יודעת שאומרים שהיא כמו ניו יורק.. אבל הייתי בלונדון פעמיים ובאמת שלא ציפיתי ליהנות ככה. הייתי פעם אחת בגיל בת מצווה ופעם שנייה בגיל 21. חזרתי עכשיו עם בעלי לארבעה ימים והתחושה שיצאנו ממנה היא פשוט עילאית. היא באמת כמו ניו יורק. היא באמת מטורפת. וכן. הייתי מוכנה לגור שם, כי יצאתי ממנה בתחושה שלא משנה כמה פעמים אגיע לשם, אף פעם לא אמצה אותה..

אז למה שאהנה לבד?

כל זאת ועוד מפורט גם בסטורי שלנו.

(בואו גם ליהנות איתי במדריד, יוון, ביער השחור, סיישל או אפילו בחאן בדרום).

OK, OK, I'll mind the gap

אז קטונתי מלחדש לכם משהו עליה, אבל בכל זאת אני ארשום מה עשינו: תלכו להופעה במתחם ה O2. אנחנו היינו ב - Queen, אבל לא משנה איזו הופעה. חוויה של הופעה בחו"ל זה פרייסלס, היה חשמל באוויר. בטח ביחס לפארק הירקון:) ויש עוד מלא מקומות מדהימים לראות שם הופעות. הכל היה מתוקתק כמו שעון. מעבר לעובדה שהמקומות בעמידה ליד הבמה היו הכי זולים (?!), אפשר להגיע ממש קרוב כי האנגלים לא אוהבים להצטופף. נחשו מי כן?

רכשנו כרטיסים ב Ticketim. אתר שמאגד בתוכו את כל ההופעות ויש אפשרות לעשות דרכו חבילה. בדקתי כמה יעלה לנו בנפרד: טיסה, מלון + הופעה ודרכם יצא יותר זול. ממליצה!


הכי קרוב לפרדי

הלכנו לתיאטרון שייקספיר, The Globe. התיאטרון הוא שיחזור מדויק של התיאטרון המקורי בו הציגו את מחזותיו של שייקספיר, למרגלות התמזה. כרטיס עלה 5 פאונד בלבד למי שעומד ממש על הבמה. חוויה. מודה שלא שרדתי עד הסוף (אל תגלו לאבא שלי, זה ישבור לו את הלב). לא שרדתי לא בגלל שאני לא בחורה שייקספירית חלילה ולא בגלל שלא הבנתי מילה ממה שהם אמרו, פשוט טסנו בתקופת המונדיאל והיה משחק של נבחרת אנגליה וממש רציתי גם את החוויה של לראות משחק של אנגליה בבר אנגלי עם מלא אנגלים שיכורים. סורי, אבוש. גם זו היתה חוויה חד פעמית. מצאנו את עצמינו מתחבקים עם שיכורים אנגלים ובאמת שאלו היו רגעי אושר מזוקקים:) מקלחת יסודית נדרשה לאחר מכן.

Shakespeare's Globe

שילבנו שיק לכל השכונה הזו, והזמנו ל - Roof Top שווה בשם Rumpus Room Roof Top מרחק הליכה מהתיאטרון, שם הרגשנו שיא הסטייל ותצפתנו לנו בצורה רומנטית על לונדון. שימו לב שאם אתם מגיעים מאוחר, המטבח נסגר. זה לדעתי הטיפ הכי חשוב שלי:)


אשכרה דיברנו משפטים שלמים

אם כבר בשיק עסקינן, אז גם היינו במסעדה שווה, בשם Sketch. כשאני אומרת שווה, אז אני מתכוונת שווה-אל-תבואו-רעבים-שווה. פשוט החדרים שם ממש מיוחדים, יש אווירה של פיות בחדר אחד עם לייזרים כאלו, השירותים מרגישים כאילו אתם בסרט מדע בדיוני. חוויה. צריך להזמין מקום. שימו לב לשירותים שם.


מכאן ישר לחלל

תשלבו את זה עם Carnaby, Regent והאיזור. בשוק קמדן יש אפשרות להזמין נעליים מצוירות לפי הזמנה. איזה מגניב?אי אפשר לפספס