top of page

מדד ההופעות שלי - נשף רוק 9 - ציון 10

עודכן: 3 בדצמ׳ 2021

*מדד ההופעות שלי! פוסט קורונה טיים!*

לכל מדדי ההופעות שלי לחצו כאן :)

אז התגעגעתם? ממש לא משנה, כי זה קורה!

אביב גפן, נשף רוק 9.

נתחיל מהסוף - נשף רוק 9 מקבל 10. כל הפרטים המרתקים ממש עוד רגע.הופיעו: |Limahl | Samantha Fox| ברי סחרוף | תיסלם | אמיר דדון | נינט טייב | יסמין מועלם | משיח (אודי כגן) | שפיות זמנית

❤️ כמו בכל דבר, תמיד חשוב לבחור את הפרטנר הנכון, ואכן הגעתי עם טולי שלי, שזרמה עם השטויות שלי: "אנחנו בנות 16 היום", כך הצהרנו. הגענו עם פתיחת השערים וכך מצאנו את עצמינו על הבמה באורקסטרה, מזיעות וצפופות כמו בגיל 16, רק שאז לא היה קורונה בעולם ואני זוכרת די בוודאות שלא אמרתי שחם לי בגיל 16. אבל כשאת בדמות של בת 16, את לא נותנת לשום דבר להפריע לך.
🎸 סמנתה פוקס! להקת טונה, תעדכנו דחוף את השיר שלכם:

"גם זה יעבור/כמו הקינלי/כמו הטכנו/כמו הקרוקס

גם זה יעבור/כמו הפילים/כמו ליאור מילר/סמנתה פוקס"

אז חמודים, סמנתה פוקס לא עברה. נשבעת שראינו אותה אתמול. עם מחוך משוגע שנקרע לה, עם המון חוש הומור עצמי ובעיקר חדוות חיים. אני מסתכלת פה על השורה התחתונה - נהניתי או לא. יש מה לומר מקצועית מפה ועד מחר, אבל בשורה התחתונה, נהניתי. כשנקרע לה המחוך והיא צחקה על עצמה ואמרה: "נראה לי שרזיתי". הרסה אותי. היא עלתה ופלירטטה איתנו כאילו היא ב 1986 . נהדרת.

כנראה שאהיה פה במיעוט אבל:)🎶 אודי כגן כ"משיח". פה חוויתי תחושה עילאית מהסוג שאני הכי אוהבת: של אהבה ורגש בשילוב של מלודיה והומור. החלק של משיח ללא ספק גנב את ההצגה. הוא הסתלבט על אביב ואמר "אין פה ילד אור הירח שלא מרח ליפסטיק שחור על עצמו, שם גופיית רשת, אולי איזו שרשרת קטנה של פיס. היה יושב בחושך בחדר. שומע אותך עם הקול הקרפדי שלך ויודע. שהכל יהיה בסדר" זה בול אני רק עם שרשרת של מייקל ג'קסון (אנחנו לא שופטים פה!)

אתם חייבים לראות את הסרטונים של אודי כגן.

הבן אדם פשוט גאון ובכלל, להביא סטנד אפ להופעת מוסיקה זה גאוני.
🎶 תיסלם, ברי ונינט - מי לא אוהב את תיסלם, ברי ונינט.

🎶 אמיר דדון. אוהבת את הצניעות שבו, איך הוא הופך כל שיר למיוחד עם הטאץ' שלו.

אמיר, שרת "האם להיות בך מאוהב" אז קודם כל התשובה היא כן. אבל בינתיים תהיה בטוח שכלום לא נובל אצלך. סבבה?🎶 שפיות זמנית. זוכרים אותם? מקס, שהיה בן 15בלבד כשכתב את מילות השיר " זה הקיץ האחרון" בזמן שחווה ילדות קשה עלה לשיר עם כל הלהקה והיה מקסים. אבל מה שהיה יותר מקסים זה שהבת של מישהו מהלהקה ביקשה מאיתנו להיות לפנינו כי "אבא שלי מופיע". מקסים היה להסתכל לה בעיניים ולראות אותה מביטה על אבא שלה, שכנראה הכין לה כריך היום או עשה פעולה יום יומית שגרתית אחרת, פתאום עולה לבמה של 12,000 איש ונותן בראש. החלק הפחות מרגש היה שטל ואני אמרנו :"פאק. הבת שלו מצלמת אותו. כמה זקנות אנחנו 🤦‍♀️🤷‍♀️".

❤️❤️ אחרון והכי הכי חביב הוא אביב גפן. שלא מפסיק להתפתח ולהתבגר כאדם וכמוסיקאי. שעומד במבחן הזמן, אבל לא נח לרגע.

שמצליח לגרום לנו להרגיש בני ובנות 16, אבל עם זאת אנשים בוגרים ועמוקים. שהמוסיקה שלו תמיד נוגעת עמוק בלב, אבל גם משחררת את הנשמה. אביב, אולי אני כבר לא מבקשת שתעשה לי ילד, אבל בהחלט הוצאת ממני את הילדה שבי.

תודה.


תודה

ריגש. הצחיק. כל החבילה


“Life is a song. Sing it!”


נתראה בהופעה הבאה!


#למהשאהנהלבד #למהשאהנהלבדבהופעות #מדדההופעותשלי

29 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול